رشته ورزشی بادی بیوتی بلی

 

سید داود حسینی ری ریاست و بنیانگذار جهانی رشته ورزشی بادی بیوتی بلی در سال 1380 این رشته را  در انجمن پیشگامان وابسته به نهاد ریاست جمهوری و سازمان ملی جوانان تحت عنوان کمپ شکم پهلو، کاهش وزن، فرم دهی و زیبایی عضلات شکم و پهلو بصورت رسمی ثبت و فعال نمود. 

 این رشته با برنامه ریزی دقیق و بدلیل عدم نیاز به ابزار و هزینه های اضافی به سرعت در کشور گسترش یافت و طرفداران بسیاری را به سمت ورزش و تندرستی دعوت نمود.  بادی بیوتی بلی یکی از شیوه های مدرن و شاداب ورزشی است که با هدف کاهش وزن در عضلات شکم و پهلو، تناسب اندام، تندرستی و سلامت مطرح شده است. در حقیقت بادی بیوتی بلی با ترکیب علوم نوین ورزشی و بهترین متدهای ورزش های سالم و مدرن افراد را به داشتن اندامی زیبا، وزن مناسب و سلامت جسمی و روانی و بهبود عملکرد سیستم بدنی دعوت میکند و در این راستا بادی بیوتی بلی در سه بخش سلامت ، مهارت و تغذیه برنامه های جالبی به علاقمندان این رشته ورزشی توصیه می کند. این ورزش بصورت همگانی بوده و با برنامه ریزی مفرح تمامی اعضای خانواده از کوچکترین عضو تا بزرگترین عضو را به انجام این ورزش مفرح و بسیار کم هزینه راغب می نماید.

این رشته ورزشی با ارائه نکات دقیق روانشناسی و تندرستی به افزایش روحیه ،رفع کسالت و اعتماد به نفس ورزشکاران کمک می نماید و انگیزه بهتری را جهت بهبود انگیزه ورزشی مهیا می کند. این رشته وضعیت تغذیه و تمرینات افراد را اصلاح کرده و به آنها تناسب اندام و ظاهری زیبا با وزن منطقی می بخشد.

هدف مهم و اساسی بادی بیوتی بلی تقویت و استحکام بخش مرکزی بدن و به عبارتی عضلات شکم و پهلوست که بسیاری از ورزشکاران آرزو و دغدغه تناسب و فرم دهی آن را دارند. در نهایت این رشته ورزشی تمام جنبه های سلامتی و تندرستی را که شامل تنظیم بهینه سیستم قلب و عروقی، گوارش ،استخوانی ،تنفسی است را در بر می گیرد و حتی اصلاح ارتباطات اجتماعی و فرهنگی را به همراه تناسب اندام و اعتماد به نفس ارمغان می آورد.


بادی بیوتی بلی

درباره ما

وب سایت رسمی رشته ورزشی بادی بیوتی بلی

سال تاسیس رشته : 1380 - 2001

 

آدرس

   تهران ،نارمک ، میدان نبوت ، کوچه سجاد، پلاک 6 ، واحد 1

  آدرس ایمیل:
info(@) bodybeautybelly.ir 

  

ساعت کاری

شنبه تا چهارشنبه:
08:00 تا 15:30

پنج شنبه:
08:00 تا 14:00